ToeterNieToe Carnavalsontbijt op 20 februari

  • Carnavals ontbijt Toeternietoe.

 

     Het ToeterNietToe carnavalsontbijt is weer terug!

       Op Maandag 20 februari 2023!

 

Na 2 jaar Corona wordt op 20 februari 2023 weer het Toeternietoe carnavalsontbijt geserveerd in Buurthuis de Heikant

Het buurthuis zal vanaf 09:30 uur geopend zijn en vanaf 10:00 zullen de heerlijke gerechten geserveerd worden. Zoals u van TNT gewend bent zal een eitje en een heerlijk borreltje ter afsluiting niet ontbreken.

Dit uitgebreide ontbijt en uiteraard een muzikaal optreden van ToeterNieToe wordt u aangeboden voor slechts €10,00 per persoon en is inclusief koffie, thee en melk (kinderen tot 12 jaar gratis!). Uiteraard is de borrel ter afsluiting ook inbegrepen.

Een echte Heikantse Klompengatter mag bij dit evenement natuurlijk niet ontbreken! Het aantal plaatsen is beperkt, schrijf daarom tijdig in. Dit kan eenvoudig door een mailtje te sturen naar toeternietoe.best@gmail.com en maak het inschrijfgeld over naar

NL53 RABO 0377 6263 09 tnv Toeternietoe

 

Tot ziens op Maandagochtend 20 februari

Deel dit bericht op

Bedankt. Het bestand is geupload.