Carnavals ontbijt Toeternietoe 12 februari 2024

Kom jij ook naar het ‘t ToeterNietToe carnavalsontbijt!

Ook dit jaar is het traditionele carnavalsontbijt er weer.

Voor diegene die er al vaker is geweest, weet hoe het er aan toegaat.

Ken je het niet, kom eens een kijkje nemen en geniet met ons mee.

Het buurthuis zal vanaf 09:30 uur geopend zijn en vanaf 10:00 zullen de heerlijke gerechten geserveerd worden. Zoals u van TNT gewend bent zal een eitje en een heerlijk borreltje ter afsluiting niet ontbreken.

Dit uitgebreide ontbijt en uiteraard een muzikaal optreden van ToeterNieToe wordt u aangeboden voor slechts €10,00 per persoon en is inclusief koffie, thee en melk (kinderen tot 12 jaar gratis!). Uiteraard is de borrel ter afsluiting ook inbegrepen.

Een echte Heikantse Klompengatter mag bij dit evenement natuurlijk niet ontbreken! Het aantal plaatsen is beperkt, schrijf daarom tijdig in. Dit kan eenvoudig door een mailtje te sturen naar toeternietoe.best@gmail.com en maak het inschrijfgeld over naar NL53 RABO 0377 6263 09 tnv Toeternietoe

 

Deel dit bericht op

Bedankt. Het bestand is geupload.