Speeltuin de Splinter te Eindhoven

Ga jij met ons mee naar speeltuin De Splinter in Eindhoven?

Wanneer:  zondag 6 juni

Aanvang: 12.00 uur bij De Splinter in Eindhoven

( We verzamelen om half 12 bij het buurthuis)

Kosten:  Gratis

 

Wat heeft de Splinter te bieden:

Speelpark de Splinter is een openlucht speelparadijs. Kinderen tot 12 jaar krijgen hier de ruimte om veilig en heerlijk te spelen. Letterlijk, want het speelpark in het Henri Dunantpark in Woensel-Noord is wel zeven voetbalvelden groot! Er zijn veel speeltoestellen, een bouwhoek, een peuterhoek en twee peuterzwembaden. Ook is er een kinderboerderij, een pirateneiland en een fort. En op de grote picknickweide is het heerlijk relaxen voor kinderen en begeleiders.

Voor de kleintjes is er een aparte speelhoek. De speeltoestellen zijn speciaal gemaakt voor jonge kinderen, dus de kleuters kunnen hier lekker hun gang gaan.

Voor de wat oudere kinderen zijn er de themahoeken zoals het Pirateneiland en Ford Albert. Klimmen, klauteren en avonturen beleven.. Het gebeurt allemaal in Speelpark de Splinter. Als het een warme dag is, kunnen de kinderen een koele duik nemen in het zwembad.

Ga jij met ons mee? Misschien willen je ouders ook mee. Geef je dan snel op.

Wij zorgen voor een broodje, drinken wat lekkers en uiteraard een ijsje.

 

Wat willen we weten bij aanmelding:

Naam Kind/Kinderen;

Leeftijd;

Gaan je ouders / ouder  mee; ( bij te jonge leeftijd is 1 ouder verplicht.) Aantal;

Aanmelden:    activiteiten@buurtverenigingdeheikant.nl

Deel dit bericht op

Bedankt. Het bestand is geupload.