Duo Darts Toernooi bij de Heikant

Op zaterdag 30 oktober wordt er weer in ons buurthuis “de Zessprong” een darttoernooi voor tweetallen georganiseerd. Ervaren of minder ervaren darters, iedereen is van harte welkom! Mocht je alleen willen supporten, kom dan vooral ook langs voor een lekker drankje en een leuke avond.

Het darttoernooi is bedoeld voor spelers van groep 8 tot en met de oudste leden. Let erop dat minimaal één van de 2 spelers lid van de Heikant moet zijn, de andere speler is welkom als gast.

De deuren van het buurthuis gaan open om 18:00 uur. Vervolgens zal er een loting plaatsvinden en start het toernooi rond 18:30 uur. Zodra de poulewedstrijden afgerond zijn gaan we verder met de knock-out rondes.

Opgeven kan bij Koen Appels via de telefoon 06-52212187 (graag bellen na werktijd), of via de mail koenappels88@gmail.com. Mocht je niet in het bezit zijn van pijlen, maar wil je wel graag meedoen, geef dit dan bij de aanmelding aan. Voor een extra setje pijlen kunnen we altijd zorgen.

Deel dit bericht op